Boeken om naar uit te kijken in maart 2021

Februari is nog maar net begonnen maar hier is alvast de lijst met boeken die maart uit zullen komen. Omdat dit een Nederlandse blog is focus ik me vooral op Nederlandse titels. Onderaan staat een lijst met de andere boeken die in maart uitkomen en veelbelovend klinken, onder andere ook veel Engelse titels!

Maart lijkt wel de maand van uitgeverij Hamley Books! Wat komen er veel gave en veelbelovende titels uit. ๐Ÿ˜

Amari en de Nachtwachters van B.B. Alston (2 maart)
Een jeugdboek vol magie, avontuur en #blackgirlmagic! Hij klinkt heel leuk en ik vind het ook super gaaf dat er steeds meer boeken verschijnen vol diversiteit. ๐Ÿ’ช๐Ÿฝ
Het boek zou perfect zijn voor de fans van Artemis Fowl en Nevermoor, twee hele gave titels die erg populair zijn onder de jeugdboeken.

Dantes goddelijke komedie: de hel van Lies Lavrijsen (17 maart)
De vijfde (alweer!) wereldklassieker van Blossom Books! Altijd al eens klassieke verhalen willen lezen zonder door de stoffige en oude taal te moeten worstelen? Deze hervertellingen van wereldklassiekers zijn daar perfect voor. Als bonus zien ze er ook nog eens prachtig uit. ๐Ÿ˜

In het duister van Tamara Arts (18 maart)
Vijf vrienden zitten vast in een zomerhuisje terwijl het stormt. De perfecte enge setting en kijk die cover nou? Dat schreeuwt toch creepy. Ik ben heel benieuwd naar deze titel! ๐Ÿ˜

Koning van het Sintelwoud van Jen Minkman (25 maart)
Weer zo een prachtige omslag. ๐Ÿ˜
Koning van het Sintelwoud klinkt als een mooi en magisch verhaal over zussen, legendes en je eigen weg vinden.

De legende van Lake Musoro van Amina Laffet (25 maart)
Een jeugdboek over een dapper meisje die het woud intrekt om haar zus te vinden. Deze omslag is ook gewoon weer to die for. ๐Ÿ˜

Hij die niet bestaat van Valentijn Ringelberg (30 maart)
Vorig jaar las ik Voorbij het wederwoud van deze auteur en die gaf ik 4 sterren! Een spannend en mooi fantasy verhaal over zussenliefde. Hij die niet bestaat speelt zich af vรณรณr dat boek en ik verwacht dat het net zo een goed boek zal zijn als Voorbij het wederwoud.
Ik val weer in herhaling, maar ook deze omslag is weer ๐Ÿ‘Œ๐Ÿฝ

Ook nog interessant:
The bright and the pale van Jessica Rubinowski (2 maart)
Sweet & bitter magic van Adrienne Tooley (9 maart)
Namesake van Adrienne Young (16 maart)
Lost in the never woods van Aiden Thomas (23 maart)
Bone Criers Dawn van Kathryn Purdie (30 maart)
Rule of Wolves van Leigh Bardugo (30 maart)

Eรฉn reactie op “Boeken om naar uit te kijken in maart 2021”

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Maak je website op WordPress.com
Aan de slag
%d bloggers liken dit: